Regulamin forum

Go down

Regulamin forum  Empty Regulamin forum

Pisanie by Admin on Sob Mar 08, 2014 5:34 pm

Regulamin forum

1.Forum dyskusyjne turystyka.forumpl.net służy rozmowom na różne tematy związane z podróżami i turystyką.

2.Forum nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane tu przez jego użytkowników. W szczególności turystyka.forumpl.net nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad, opinii i informacji udzielanych przez użytkowników, a te są ich wyłącznymi, prywatnymi i osobistymi poradami, opiniami i spostrzeżeniami.

3.Korzystanie z forum jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany użytkownik może umieszczać na forum swoje wypowiedzi, z zachowaniem zasad tego Regulaminu.

4.Nazwa/login użytkownika forum nie może wskazywać na żadną firmę, która jednoznacznie kojarzy się z używkami, hazardem, przemocą, obrazą uczuć czy czymś innym, co jest niezgodne z prawem itd. Nazwa użytkownika nie może być również wulgarna, ani niezrozumiała do odczytania. Takie konta będą usuwane bez ostrzeżenia.

5.Wypowiedzi użytkowników są przechowywane przez turystyka.forumpl.neti będą z niego usuwane tylko i wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach, po kontakcie z administracją forum i po decyzji administratora.

6.Zabronione jest umieszczanie na forum wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, nietolerancji, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą usług i produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, agresywne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.

7.Na turystyka.forumpl.net można w odpowiednich działach umieszczać przekierowania do innych polecanych stron internetowych, sklepów czy organizacji związanych z rozmową toczącą się w wątku lub poruszanym tematem, przy czym:

*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 20 postów w różnych dyskusjach

*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki. Jeśli odnośniki będą się pojawiały częściej niż raz na 2 posty, to wszystkie ponadmiarowe będą kasowane bez ostrzeżenia.

Użytkownicy łamiący tą zasadę będą blokowani, a url-e z ich postów będą usuwane, lub posty takie kasowane w całości.

8.Naruszenie postanowień punktu 5 będzie skutkowało trwałym i natychmiastowym usunięciem użytkownika z forum, wraz z usunięciem nieregulaminowych wypowiedzi. Notoryczne łamanie regulaminy będzie skutkowało zbanowaniem użytkownika i usunięciem z forum jego konta i wszystkich wypowiedzi.

9.turystyka.forumpl.net zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku i pojedynczych wypowiedzi na forum, jeśli naruszają ten regulamin, a także do przenoszenia wypowiedzi niezwiązanych z tematem, w którym zostały umieszczone do odpowiedniego działu.

10.Ostateczną decyzję w sprawach spornych co do zamieszczonych przez użytkownika treści podejmuje administrator

Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 8
Join date : 08/03/2014

http://turystyka.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach