Forum turystyczne - podróże
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zakupy z listą czy bez? Oszczedzanie w podróży

2 posters

Go down

Zakupy z listą czy bez? Oszczedzanie w podróży Empty Re: Zakupy z listą czy bez? Oszczedzanie w podróży

Pisanie by Statkowa Sob Lip 18, 2020 10:12 am

Tak, ja zawsze na zakupy lista musi być!
Nauczyłam się tego, jak zaczęłam zauważać, że im bardziej luźno podchodze do kupowania, tym wiecej kasy niepotrzebnie tracę, bo albo mnie poniesie i nakupię górę jedzenia, które się potem psuje, albo i tak się nie zje i leży.
Teraz na zakupy robię sobie listę w aplikacji ding.pl - mają fajne, biezące gazetki reklamowe z wielu sklepów no i dzięki temu jeszcze szybko wynajduję max tanie rzeczy, co mi się bardzo przydaje. Polecam, jeśli nie znasz Very Happy

Statkowa
Wycieczkożerca
Wycieczkożerca

Liczba postów : 52
Join date : 13/03/2014

Powrót do góry Go down

Zakupy z listą czy bez? Oszczedzanie w podróży Empty Zakupy z listą czy bez? Oszczedzanie w podróży

Pisanie by Bonzo Pią Lip 17, 2020 3:17 pm

Zakupy z listą czy bez? Oszczedzanie w podróży..
Na pewno znacie to, ze jedziecie na wakacje, wielkie plany, a kasa kurczy się z każdym kolejnym parkingiem, bo co sklep to wydatki nieplanowane.
Czy wybieraliscie się kiedyś na wakacje z listami zakupów, co wam trzeba, a co nie?
jak planujecie, żeby oszczedzic?

Bonzo
Bywacz
Bywacz

Liczba postów : 31
Join date : 03/04/2014

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach