Forum turystyczne - podróże
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Regulamin forum

Go down

Regulamin forum  Empty Regulamin forum

Pisanie by Admin Sob Mar 08, 2014 5:34 pm

Regulamin forum

1.Forum dyskusyjne turystyka.forumpl.net służy rozmowom na różne tematy związane z podróżami i turystyką.

2.Forum nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane tu przez jego użytkowników. W szczególności turystyka.forumpl.net nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad, opinii i informacji udzielanych przez użytkowników, a te są ich wyłącznymi, prywatnymi i osobistymi poradami, opiniami i spostrzeżeniami.

3.Korzystanie z forum jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany użytkownik może umieszczać na forum swoje wypowiedzi, z zachowaniem zasad tego Regulaminu.

4.Nazwa/login użytkownika forum nie może wskazywać na żadną firmę, która jednoznacznie kojarzy się z używkami, hazardem, przemocą, obrazą uczuć czy czymś innym, co jest niezgodne z prawem itd. Nazwa użytkownika nie może być również wulgarna, ani niezrozumiała do odczytania. Takie konta będą usuwane bez ostrzeżenia.

5.Wypowiedzi użytkowników są przechowywane przez turystyka.forumpl.neti będą z niego usuwane tylko i wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach, po kontakcie z administracją forum i po decyzji administratora.

6.Zabronione jest umieszczanie na forum wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, nietolerancji, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą usług i produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, agresywne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.

7.Na turystyka.forumpl.net można w odpowiednich działach umieszczać przekierowania do innych polecanych stron internetowych, sklepów czy organizacji związanych z rozmową toczącą się w wątku lub poruszanym tematem, przy czym:

*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 20 postów w różnych dyskusjach

*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki. Jeśli odnośniki będą się pojawiały częściej niż raz na 2 posty, to wszystkie ponadmiarowe będą kasowane bez ostrzeżenia.

Użytkownicy łamiący tą zasadę będą blokowani, a url-e z ich postów będą usuwane, lub posty takie kasowane w całości.

8.Naruszenie postanowień punktu 5 będzie skutkowało trwałym i natychmiastowym usunięciem użytkownika z forum, wraz z usunięciem nieregulaminowych wypowiedzi. Notoryczne łamanie regulaminy będzie skutkowało zbanowaniem użytkownika i usunięciem z forum jego konta i wszystkich wypowiedzi.

9.turystyka.forumpl.net zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku i pojedynczych wypowiedzi na forum, jeśli naruszają ten regulamin, a także do przenoszenia wypowiedzi niezwiązanych z tematem, w którym zostały umieszczone do odpowiedniego działu.

10.Ostateczną decyzję w sprawach spornych co do zamieszczonych przez użytkownika treści podejmuje administrator

Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 8
Join date : 08/03/2014

https://turystyka.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach